Напади на журналістів в Чорногорії серйозно турбують ЄС – єврокомісар Ган

П'ятниця, 11 травня 2018, 18:16

Єврокомісар з питань політики розширення Йоганнес Ган заявив, що очікує від влади Чорногорії належного розслідування нападів на журналістів.

Про це він заявив після візиту до офісу чорногорського видання Vijesti.

"Недавні напади на Оліверу Лакіч та інші численні нерозслідувані напади на журналістів викликають серйозну стурбованість з приводу верховенства права в Чорногорії. ЄС очікує належного розслідування справи, щоб виконавці та замовники були притягнуті до суду", - написав Ган у Twitter.

Як відомо, 9 травня у Чорногорії підстрелили журналістку видання Vijesti Оліверу Лакіч, яка критично висвітлювала ситуацію в країні. Журналістці прострелили ногу неподалік її будинку в Подгориці, на тому ж місці, де її шість років тому побили.

"Необхідно усвідомлювати серйозність, наслідки та репутаційні ризики таких нападів для країни на її європейському шляху. Верховенство права та основні права є основою процесу приєднання до ЄС", - додав Ган.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.