Нова бізнес-віза Британії буде приймати людей без вищої освіти

Середа, 13 червня 2018, 11:39

Велика Британія почне видавати спеціальні візи засновникам стартапів у сфері високих технологій з весни 2019 року, щоб залучити іноземних засновників компаній до країни.

Про це пише The Guardian.

Міністерство внутрішніх справ, яке оприлюднило плани у вівторок ввечері, заявило, що нова віза запрацює з наступної весни і, на відміну від поточної версії, буде відкритою для людей, які не мають наукового ступеня.

Нинішня візова схема передбачає заповнення 2000 можливими іноземними особами, цю цифру планується значно збільшити. Нові стартап-візи замінять старий варіант, який видавався тільки випускникам вузів. Тепер їх отримання стане можливим і обдарованим бізнесменам – засновникам власних компаній.

Можливість їх отримання буде поширюватися і на тих, хто грає значну роль у підтримці кандидатів на отримання такої візи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.