Італія закрила порти для ще двох суден з мігрантами

Субота, 16 червня 2018, 14:13

Глава МВС Італії Маттео Сальвіні заявив, що не допустить прийому в портах країни двох кораблів з мігрантами на борту.

Про це повідомляє видання Il Sole 24 Ore.

"В той час як Aquarius прямує до Іспанії, два інших судна, що належать до нідерландських неурядових організацій відчалили від берегів Лівії в очікуванні на свій людський вантаж після того як від нього відмовляться контрабандисти людей" - заявив Сальвіні.

"Ці люди повинні знати, що Італія більше не хоче бути ланкою цього бізнесу підпільної міграції, і їм доведеться шукати інші порти" - наголосив він.

Як повідомляється, один з кораблів, Lifeline , в ніч на суботу врятував у морі 118 мігрантів, в тому числі новонароджену дитину.

Нагадаємо, 629 людей, включаючи вагітних жінок та багато дітей, були врятовані минулої суботи кораблем Aquarius, який належить французький неурядовій організації і діє спільно з німецьким центром SOS Mediterranee.

Італія та Мальта відмовилися приймати судно, тому корабель тривалий час знаходився між Мальтою та Сицилією, чекаючи на безпечний порт.

У підсумку прем’єр Іспанії Педро Санчес розпорядився прийняти корабель в порту Валенсії, пояснивши своє рішення гуманітарними міркуваннями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.