Опозиція Болгарії винесла у парламент питання недовіри уряду

Середа, 20 червня 2018, 14:42

Болгарська соціалістична партія, основна опозиційна сила у парламенті, заявила про недовіру уряду прем'єр-міністра Бойко Борисова і має намір поставити це питання на голосування наступного тижня.

Про це повідомляє БНТ.

Соціалісти заявили, що уряд не зміг подолати внутрішню злочинність та реформувати служби безпеки. Болгарському уряду закидають невдачі в управлінні в'язницями, нерозкриті вбивства, зростання внутрішньої злочинності.

"Мотиви - повний провал роботи Ради міністрів, роботи МВС, повний провал в забезпеченні національної безпеки, а також повний провал у забезпеченні необхідних умов для болгарських військовослужбовців. Очевидно, що довіра громадян Болгарії до роботи МВС різко впала. Болгарський громадянин більше не вірить у МВС і тому не повідомляє про злочини". – сказала депутат-соціаліст Єлена Йончева.

Це вже друга спроба БСП оголосити вотум недовіри нинішньому уряду. Очікується, що голосування за пропозицією відбудеться на наступному тижні.

Окрім соціалістів підтримати вотум недовіри уряду поки готові тільки депутати "Руху за права і свободи". Ці дві партії мають 116 депутатів у 240-місному парламенті і цього замало, щоб відправити уряд у відставку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: