Мей розкритикувала політику Трампа: тримати дітей у клітках неправильно

Середа, 20 червня 2018, 14:57

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей засудила імміграційну політику "нульової толерантності" Дональда Трампа, за якої сотні дітей були відокремлені від своїх батьків та поміщені "в клітки".

За словами Мей, така політика є "неправильною" та "глибоко непокоїть", повідомляє Mirror.

"Зображення дітей, яких утримують у чомусь схожому на клітки, дуже турбують. Це не правильно. Ми не згодні з цим. Це не підхід Сполученого Королівства", - зазначила Тереза Мей.

Разом з тим вона повідомила, що візит президента США у Британію в липні, як і було заплановано, відбудеться.

"Буде низка питань, які я буду обговорювати з президентом Трампом, ціла низка питань, що стосуються наших спільних інтересів", - пояснила Мей.

Цими днями Сполучені Штати зазнають інтенсивної критики через відокремлення дітей нелегальних мігрантів від своїх батьків на кордоні з Мексикою. Верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Хусейн в понеділок закликав Вашингтон припинити свою "безсовісну" політику.

В уряд Франції заявили, що Європа і США не поділяють спільні цінності на тлі загального обурення, яке шириться світом, через міграційну політику адміністрації Трампа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.