Ердоган у Німеччині та Австрії отримав вищу підтримку, ніж в Туреччині

Понеділок, 25 червня 2018, 13:56

Дві третини турків, що проживають у Німеччині, віддали свої голоси за чинного президента Туреччини, в Австрії цей показник виявився ще вищим – 70%.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Майже 66 % турків, які проголосували у Німеччині, віддали свій голос за Реджепа Таїпа Ердогана.

Серед турків, що проживають у Австрії, підтримка Ердогана виявилась ще вищою. В цій країні за нього віддали свої голоси близько 70% виборців, які взяли участь у волевиявленні.

Загалом же, згідно з даними опрацювання близько 99% бюлетенів, Ердоган здобув підтримку 52,5% голосів виборців і, таким чином, забезпечив собі перемогу на президентських виборах у першому турі.

На парламентських виборах, що відбувались одночасно з президентськими, абсолютна більшість турків, що проживають у Німеччині - 56,3% - віддали свої голоси за очолювану Ердоганом Партію справедливості та розвитку (ПСР). У Туреччині ця партія отримала відчутно меншу підтримку: 42,5%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.