На місцевих виборах в Італії домінує антимігрантська партія "Ліга"

Понеділок, 25 червня 2018, 13:58

Італійська правляча коаліція, очолювана анти імміграційною партією "Ліга", у неділю здобула перемоги на місцевих виборах у кількох регіонах, які тривалий час підтримували лівих.

Про це повідомляє AFP.

Кандидати від правих партій отримали контроль над тосканськими містами Піза, Масса і Сієна, перемігши конкурентів від лівих партій, підтриманих колишньою правлячою Демократичною партією.

Демократи продовжують втрачати контроль над регіонами слідом за поразкою на загальнонаціональних виборах у березні, де вони отримали лише 23% голосів.

Ліві також втратили північне місто Імола, де за них голосували останні 73 роки. Там переміг кандидат від популістського "Руху 5 зірок", який є партнером "Ліги" по коаліції.

Незважаючи на створену коаліцію, "Ліга" пішла на місцеві вибори як частина правого блоку, до якого також входять партія колишнього прем'єр-міністра Сільвіо Берлусконі "Вперед, Італія" та невелика права партія "Брати Італії".

Права коаліція, яка мали лише три міста перед місцевими виборами, тепер контролюватиме 11 міст, а ліві, які мали 17 муніципалітетів, зуміли зберегти контроль лише в п’яти.

Активність виборців була низькою, в неділю проголосували трохи більше 46 відсотків, тоді як у першому турі 10 червня на дільниці прийшли 60 відсотків виборців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.