На місцевих виборах в Італії домінує антимігрантська партія "Ліга"

Понеділок, 25 червня 2018, 13:58

Італійська правляча коаліція, очолювана анти імміграційною партією "Ліга", у неділю здобула перемоги на місцевих виборах у кількох регіонах, які тривалий час підтримували лівих.

Про це повідомляє AFP.

Кандидати від правих партій отримали контроль над тосканськими містами Піза, Масса і Сієна, перемігши конкурентів від лівих партій, підтриманих колишньою правлячою Демократичною партією.

Демократи продовжують втрачати контроль над регіонами слідом за поразкою на загальнонаціональних виборах у березні, де вони отримали лише 23% голосів.

Ліві також втратили північне місто Імола, де за них голосували останні 73 роки. Там переміг кандидат від популістського "Руху 5 зірок", який є партнером "Ліги" по коаліції.

Незважаючи на створену коаліцію, "Ліга" пішла на місцеві вибори як частина правого блоку, до якого також входять партія колишнього прем'єр-міністра Сільвіо Берлусконі "Вперед, Італія" та невелика права партія "Брати Італії".

Права коаліція, яка мали лише три міста перед місцевими виборами, тепер контролюватиме 11 міст, а ліві, які мали 17 муніципалітетів, зуміли зберегти контроль лише в п’яти.

Активність виборців була низькою, в неділю проголосували трохи більше 46 відсотків, тоді як у першому турі 10 червня на дільниці прийшли 60 відсотків виборців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.