Вже три країни ЄС проти переговорів про членство з Албанією і Македонією – ЗМІ

Вівторок, 26 червня 2018, 14:34

Данія приєдналася до Франції та Нідерландів, які виступили проти запуску переговорів про членство в ЄС з Албанією і Македонією.

Про це у своєму Twitter повідомив брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Джозвяк.

"На даний момент Нідерланди, Франція та Данія проти того, щоб сьогодні дати зелене світло Албанії та Північній Македонії. Наразі немає жодного консенсусу" - написав він.

Маючи широку підтримку переговорів про членство з боку низки урядів ЄС та Єврокомісії, Албанія та Македонія сподіваються, що міністри на зустрічі у вівторок у Люксембурзі погодяться на прогрес у цьому питанні, і цю пропозицію підтримають лідери ЄС на саміті у четвер.

Нагадаємо, більшість парламентських партій у Нідерландах відмовились уповноважувати уряд схвалити відкриття переговорів про членство Албанії в Європейському Союзі. Франція також не підтримує початок переговорів про членство в ЄС з двома балканськими країнами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.