Естонія відкриє посольство в Угорщині через чотири роки після закриття

Четвер, 7 червня 2018, 10:54

Через чотири роки після закриття естонського посольства в Будапешті Таллінн відновить роботу свого дипломатичного представництва в Угорщині.

Про це пише Postimees.

У четвер на засіданні уряду буде розглядатися відповідний проект постанови, запропонований Міністерством закордонних справ.

У липні 2014 року уряд Естонії вирішив з 30 вересня того ж року закрити своє посольство в Будапешті. Раніше влада Угорщини вирішила закрити посольство своєї країни в Таллінні.

1 серпня 2016 року Угорщина відкрила своє дипломатичне представництво в приміщеннях Інституту культури Угорщини в Таллінні, що перебуває у юрисдикції посольства Угорщини в Гельсінкі.

До посольства Естонії в Угорщині до 2014 року були також приписані Хорватія і Словенія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.