Глави МВС країн ЄС проведуть в Австрії спеціальну зустріч щодо міграції

Четвер, 12 липня 2018, 08:32

Міністри внутрішніх справ 28 країн Євросоюзу зустрінуться у четвер, щоб обговорити нову міграційну політику та заходи із стримування потоку біженців.

Про це повідомляє AFP.

Зустріч в австрійському Інсбруку буде зосереджена, зокрема, на розробці спільного плану щодо міграції. Очікується, що головуюча в ЄС Австрія буде наполягати на зміні міграційної політики ЄС, щоб зробити неможливим подачу заявки на отримання притулку на європейській території.

Попри те, що кількість мігрантів різко скоротилася з пікового показника 2015 року, ця проблема є ключовою в Європі та основною темою шестимісячного головування Австрії.

Міністр внутрішніх справ Австрії Герберт Кікль повідомив на початку цього тижня, що він запропонує подавати заявки на отримання притулку в таборах біженців за межами Європи "певній мобільній комісії".

Тільки біженці з країн, які безпосередньо межують з ЄС, зможуть подавати свої прохання про надання притулку на території ЄС.

Кікля, швидше за все підтримає італійський колега Маттео Сальвіні, який вже заборонив рятувальним човнам НУО, які підбирають мігрантів у Середземному морі, заходити в італійські порти, звинувачуючи їх у наданні допомоги торговцям людьми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: