У Лондоні десятки тисяч людей вийшли на антитрампівський протест

фото
П'ятниця, 13 липня 2018, 18:59

Десятки тисяч людей вийшли на протест у центрі Лондона, щоб висловити свою незгоду з політикою президента США Дональда Трампа, який перебуває у Британії з візитом.

Про це повідомляє канал ITV.

Організатори акції Together Against Trump ("Разом проти Трампа") з посиланням на дані поліції стверджують, що на вулиці Лондона у другій половині дня вишло більше ста тисяч людей. Газета Evening Standard наводить цифру у 250 тисяч протестувальників.

 
фото ВВС

В той час як американський лідер поряд з прем'єркою Британії Терезою Мей описував відносини своєї країни як "найвищий рівень особливого", демонстранти на вулиці кричали: "Трамп тут непотрібен!".

Повідомляється, що антитрампівська акція об'єднала людей різних переконань: противників і прихильників Brexit, профспілки, жіночі організації та правозахисників.

 
фото Evening Standard

Як передає ВВС, Трафальгарська площа, де проходить основний мітинг, заповнена людьми, однак на ній панує досить приязна атмосфера.

Люди прийшли з різноманітними антитрампівськими плакатами і акесуарами і скандують гасла протии американського президента. На плакатах можна прочитати написи на зразок "Це наш карнавал опору", "Я в жодному разі не шанувальник чоловіка з фальшивою засмагою", "Як ти посмів сюди припхатися?" , "Трамп смердючка".

Тут же продають туалетний папір з зображенням Трампа, частина коштів від продажу якого має піти на допомогу людям з психічними вадами.

 
фото ITV

Як відомо, Дональд Трамп вже другий день перебуває у Великій Британії. Вввечері у нього запланована зустріч з королевою Єлизаветою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.