Австрія готова вжити додаткових заходів для захисту своїх кордонів

Вівторок, 3 липня 2018, 11:32

Після вирішення міграційної суперечки в Німеччині і запланованого створення транзитних центрів на кордоні з Австрією австрійський федеральний уряд готує заходи щодо захисту свого південного кордону.

Про це заявили у спільній заяві канцлер Австрії Себастіан Курц, віце-канцлер Гайнц-Крістіан Штрахе та міністр внутрішніх справ Герберт Кікль, повідомляє Die Presse.

"Угода між ХДС і ХСС вказує на те, що Німеччина хоче вжити національні заходи для боротьби з міграційними потоками, і якщо ця угода стане позицією уряду Німеччини, ми будемо змушені вжити заходів, щоб уникнути негативних наслідків для Австрії і її народу. Тому федеральний уряд готовий вжити заходів для захисту наших південних кордонів зокрема", - йдеться в заяві австрійського уряду.

У той же час Австрія очікує швидкого роз'яснення позиції уряду Німеччини.

"Німецькі міркування ще раз доводять, наскільки важливий спільний європейський захист зовнішніх кордонів, і це також підтверджує позицію Австрії, що Європа без кордонів всередині можлива тільки з функціональними зовнішніми кордонами", - йдеться у заяві.

Як повідомлялося, канцлер Німеччини Ангела Меркель та міністр внутрішніх справ Горст Зеегофер досягли компромісу в суперечці щодо біженців, яка загрожувала існуючій коаліції.

Угода полягає у створенні так званих транзитних центрів на німецько-австрійському кордоні, з яких будуть депортувати шукачів притулку, які вже звернулися в іншу країну ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua