Міграційна криза: Австрія проведе навчання на кордоні зі Словенією

Вівторок, 26 червня 2018, 08:17

Австрія 26 червня проведе масштабні навчання правоохоронних органів, військових і нового поліцейського формування прикордонної охорони Puma на кордоні зі Словенією.

Про це віце-канцлер Австрії Гайнц-Крістіан Штрахе повідомив в інтерв’ю німецькому виданню Bild.

"Цими навчаннями на кордоні між Австрією та Словенією ми хочемо підготуватися до всіх можливих варіантів розвитку подій і послати чіткий сигнал, що втрати контролю і механічного пропуску через пропускні пункти, як це було в 2015 році, більше не буде", - зазначив заступник голови австрійського уряду.

За його словами, приводом для навчань стала дискусія про закриття кордонів всередині ЄС, викликана Німеччиною. Австрію також непокоїть те, що відбувається на балканському маршруті.

Новоутворене австрійське формування прикордонної охорони Puma складається з близько 600 осіб особового складу. Воно входить в структуру австрійського міністерства внутрішніх справ.

Нагадаємо, канцлер Австрії Себастіан Курц наполягає, що покласти край міграційній суперечці у Європі має недопуск мігрантів до європейського континенту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.