Десяткам ультраправих євродепутатів наказали відшкодувати понад €500 тис. за дорогі обіди й подарунки

Середа, 4 липня 2018, 10:25

Групу 35 вкрай правих євродепутатів зобов'язали відшкодувати платникам податків понад 500 тисяч євро, які були витрачені на дорогі обіди і різдвяні подарунки.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

За словами парламентських аудиторів, законодавці з групи "Європа націй і свободи" (ENF) придбали понад 230 пляшок шампанського, 110 різдвяних подарунків за 100 євро кожен, різдвяну вечерю за 140 євро і загальною вартістю понад 13 500 євро, а також витратили понад 440 євро на людину в шикарному паризькому ресторані.

Аудит показав, що члени ENF, зокрема італійська "Ліга", "Національне зібрання" Франції і "Австрійська партія свободи", витратили у 2016 році 478 тисяч євро на невиправдані витрати.

Група буде використовувати частину з 3,25 млн євро, які вона отримує з фінансування ЄС, на виплату парламенту, який вже заморозив 600 тисяч євро фінансування ENF.

Минулого місяця суд ЄС зобов'язав лідера "Національного зібрання"  Марін Ле Пен виплатити майже 300 тисяч євро за звинуваченням у зловживанні коштами, виділеними на зарплату помічників.

Перед тим суд зобов'язав члена Європарламенту Мілена Трощинського (також від НЗ) виплатити 56 тисяч євро парламенту, а також підтвердив штраф у розмірі 320 тисяч євро для батька лідерки "Національного зібрання" Жана-Марі Ле Пена, якого Європарламент оштрафував у 2016 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: