Франція обмежила поїздки своїх дипломатів до Ірану – ЗМІ

Вівторок, 28 серпня 2018, 17:00

МЗС Франції наказало своїм дипломатам і чиновникам міністерства відкласти на невизначений термін всі поїздки до Ірану, за винятком невідкладних.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на внутрішній документ відомства.

В якості обґрунтування такого кроку МЗС нагадує про те, що французька поліція запобігла сценарію з вибухом бомби на мітингу іранської опозиції поблизу Парижа, на якому мав бути присутній адвокат Трампа Рудольф Джуліані.

"Поведінка іранської влади свідчить про посилення їхньої позиції щодо нашої країни, а також деяких наших союзників", - йдеться у документі за підписом генерального секретаря МЗС Франції Моріса Гудро-Монтаня.

"Враховуючи відомі загрози для безпеки, всім співробітникам департаментів, як у центральному апараті, так і в (зарубіжних) представництвах, необхідно відкласти до особливої вказівки всі заплановані поїздки в Іран, за винятком екстрених", - зазначили в МЗС.

В МЗС Франції не стали коментувати ці вказівки і не уточнили, чи була рекомендація для працівників посольства про повернення до Франції членів їхніх родин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.