У Німеччині відсторонили співробітника за розголошення даних про вбивство у Хемніці

П'ятниця, 31 серпня 2018, 08:05

Представника органів юстиції Дрездена відсторонили від роботи за розголошення даних про підозрюваних у вбивстві в Хемніці, через яке у місті виникли бурхливі протести.

Про це пише Deutsche Welle.

Після того, як у Хемніці був убитий 35-річний німець кубинського походження, чоловік, який мав доступ до службових документів, сфотографував ордер на арешт підозрюваних, які виявилися вихідцями із Сирії та Іраку.

Як він сам повідомив виданню Bild, через добу він відправив фотографію документа колегам, друзям загиблого і представникам організації Pro Chemnitz. Газеті чоловік пояснив, що хотів, щоб громадськість дізналася "правду і тільки правду".

Публікацію в інтернеті поширили прихильники правих поглядів, після чого у місті виникли масові протести правих радикалів і лівих активістів, які вилились у сутички з поліцією та напади на мігрантів. В уряді ФРН різко засудили ці дії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?