У Німеччині відсторонили співробітника за розголошення даних про вбивство у Хемніці

П'ятниця, 31 серпня 2018, 08:05

Представника органів юстиції Дрездена відсторонили від роботи за розголошення даних про підозрюваних у вбивстві в Хемніці, через яке у місті виникли бурхливі протести.

Про це пише Deutsche Welle.

Після того, як у Хемніці був убитий 35-річний німець кубинського походження, чоловік, який мав доступ до службових документів, сфотографував ордер на арешт підозрюваних, які виявилися вихідцями із Сирії та Іраку.

Як він сам повідомив виданню Bild, через добу він відправив фотографію документа колегам, друзям загиблого і представникам організації Pro Chemnitz. Газеті чоловік пояснив, що хотів, щоб громадськість дізналася "правду і тільки правду".

Публікацію в інтернеті поширили прихильники правих поглядів, після чого у місті виникли масові протести правих радикалів і лівих активістів, які вилились у сутички з поліцією та напади на мігрантів. В уряді ФРН різко засудили ці дії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.