У Хемніц їдуть тисячі німців: плануються демонстрації за і проти мігрантів

фото, відео
Субота, 1 вересня 2018, 17:03

Тисячі людей приїжджають сьогодні до міста Хемніц на сході Німеччини, щоб взяти участь в акціях на підтримку мігрантів та проти міграційної політики уряду.

Про це повідомляє Bild.

Прихильники правих поглядів сьогодні хочуть пройти маршем, висловлюючи свою позицію проти прийняття біженців.

В той же час, учасники мітингу "серце замість ненависті" хочуть закликати до толерантності. За даними поліції, на станції Хемніц за останні години прибуло близько 1200 осіб.

У Хемніці розміщені посилені поліцейські загони. Кілька сотень поліцейських мають, в тому числі, водомети та машини для подолання барикад.

 

Нагадаємо, тиждень тому у Хемніці був убитий 35-річний німець кубинського походження. Співробітник органів юстиції Дрездена, який мав доступ до службових документів, сфотографував ордер на арешт підозрюваних, які виявилися вихідцями із Сирії та Іраку.

Він відправив фотографію документа колегам, друзям загиблого і представникам організації Pro Chemnitz.

Публікацію в інтернеті поширили прихильники правих поглядів, після чого у місті виникли масові протести правих радикалів і лівих активістів, які вилились у сутички з поліцією та напади на мігрантів. В уряді ФРН різко засудили ці дії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.