Лідер ультраправої "Альтернативи для Німеччини" захищає сутички у Хемніці

П'ятниця, 31 серпня 2018, 11:58

Лідер ультраправої партії "Альтернатива для Німеччини" Олександр Гауланд висловився на захист заворушень, які сталися після вбивства німця, імовірно, від рук двох прохачів притулку.

Про це повідомляє DPA.

"Зійти з розуму після такого злочину цілком законно. Зрозуміло, неправомірно, що на людей полюють, і звичайно ж незаконно робити нацистські привітання ", - сказав Гауланд, маючи на увазі напади у місті на людей з ненімецької зовнішністю.

У неділю в Хемніці був убитий 35-річний німець кубинського походження. Співробітник органів юстиції Дрездена, який мав доступ до службових документів, сфотографував ордер на арешт підозрюваних, які виявилися вихідцями із Сирії та Іраку.

Він відправив фотографію документа колегам, друзям загиблого і представникам організації Pro Chemnitz.

Публікацію в інтернеті поширили прихильники правих поглядів, після чого у місті виникли масові протести правих радикалів і лівих активістів, які вилились у сутички з поліцією та напади на мігрантів. В уряді ФРН різко засудили ці дії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.