Лідер ультраправої "Альтернативи для Німеччини" захищає сутички у Хемніці

П'ятниця, 31 серпня 2018, 11:58

Лідер ультраправої партії "Альтернатива для Німеччини" Олександр Гауланд висловився на захист заворушень, які сталися після вбивства німця, імовірно, від рук двох прохачів притулку.

Про це повідомляє DPA.

"Зійти з розуму після такого злочину цілком законно. Зрозуміло, неправомірно, що на людей полюють, і звичайно ж незаконно робити нацистські привітання ", - сказав Гауланд, маючи на увазі напади у місті на людей з ненімецької зовнішністю.

У неділю в Хемніці був убитий 35-річний німець кубинського походження. Співробітник органів юстиції Дрездена, який мав доступ до службових документів, сфотографував ордер на арешт підозрюваних, які виявилися вихідцями із Сирії та Іраку.

Він відправив фотографію документа колегам, друзям загиблого і представникам організації Pro Chemnitz.

Публікацію в інтернеті поширили прихильники правих поглядів, після чого у місті виникли масові протести правих радикалів і лівих активістів, які вилились у сутички з поліцією та напади на мігрантів. В уряді ФРН різко засудили ці дії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.