У Кремлі назвали абсурдною реакцію Лондона на інтерв’ю Петрова і Боширова

П'ятниця, 14 вересня 2018, 15:15

Прес-секретар президента РФ Дмитрій Пєсков вважає абсурдною реакцію Лондона на інтерв'ю Александра Петрова і Руслана Боширова, яких Лондон підозрює в отруєнні Сергія і Юлії Скрипаль.

Про це повідомляє російське агентство ТАСС.

"Ми вважаємо неприйнятним будь-які асоціації керівництва Російської Федерації або російської держави з тим, що сталося в Солсбері", - сказав представник Кремля.

За його словами, дорікати Росії у брехні після виступу двох російських громадян "так само абсурдно", тому що це "прості громадяни", які не мають стосунку до держави.

Пєсков також зазначив, що Путін навряд чи дивився це інтерв'ю. "Але новинні якісь повідомлення, звичайно, йому доповідали у вигляді щоденних збірок", - додав він. Сам Пєскова каже, що інтерв’ю не бачив.

Окремо Пєсков зазначив, що Росія не має офіційних підстав вживати заходів щодо Петрова і Боширова, оскільки їй не відомо про те, "що вони порушували якісь закони десь у світі".

Боширов і Петров дали інтерв’ю пропагандистському ресурсу Russia Today, главред якого заявила, що чоловіки самі їй подзвонили і запропонували зустріч.

Вони підтвердили, що дійсно їздили в Солсбері, але тільки з туристичною метою – подивитися на "знаменитий своїм 123-метровим шпилем собор".

Вони також заперечили роботу на Головне розвідувальне управління РФ і заявили, що працюють у сфері фітнес-індустрії.

Британія відреагувала на інтерв’ю Петрова і Боширова, назвавши його брехливим і викривленим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?