Німеччина: уряд прагне уникнути кризи через "відставку з підвищенням" Маасена

Неділя, 23 вересня 2018, 13:59

У німецькому уряді триває суперечка щодо подальшої долі Ганса-Ґеорга Маасена, якого нещодавно усунули з посади керівника Федерального відомства з охорони конституції та призначили держсекретарем в МВС Німеччини.

Як очікується, у неділю, 23 вересня, глави коаліційних партій ще раз мають обговорити це питання, повідомляє Deutsche Welle.

Глава МВС Німеччини Горст Зеегофер перед новою зустріччю лідерів коаліції заявив в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag, що він проти звільнення Маасена з його міністерства попри тиск з боку деяких політиків. Він назвав Маасена "вкрай компетентним" та "сумлінним" співробітником, котрий не вчинив жодного "службового правопорушення".

Зеегофер закинув соціал-демократам проведення цілеспрямованої кампанії проти Маасена.

Лідерка СДПН Андреа Налес розповіла виданню Bild am Sonntag, що уряд ФРН не розвалиться через ситуацію з Маасеном. Однак Налес наголосила, що коаліційна співпраця між ХДС/ХСС та СДПН має базуватися на "взаємній довірі та надійності". Вона також звинуватила Зеегофера, що той вже не раз своїми діями піддавав урядову коаліцію "випробуванню на міцність".

Маасена вирішили усунути з посади керівника Федерального відомства з охорони конституції після інтерв'ю, в якому він висловив сумніви, що в місті Хемніці справді відбулися "облави" на мігрантів, а також в автентичності відео з переслідуванням іноземців.

Після усунення з посади йому дали місце в міністерстві внутрішніх справ. Але в СДПН розкритикували цей крок, назвавши його відставкою з підвищенням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.