Фінський суд арештував росіянина за підозрою у відмиванні грошей

Вівторок, 25 вересня 2018, 15:58

Окружний суд фінського міста Вантаа арештував росіянина, який фігурує у справі про економічні злочини.

Про це повідомляє видання Helsingin Sanomat.

"Мого клієнта арештували за підозрою у відмиванні грошей і уникненні сплати податків у великих розмірах, однак він рішуче відкидає всі звинувачення і підозри", - сказав адвокат росіянина Туомас Суннарі.

У справі також проходить громадянин Естонії.

За даними численних джерел, справа пов'язана з діяльністю компанії Airiston Helmi, яка займалася скупкою об'єктів нерухомості в регіоні. Фінська влада підозрює, що через фінську фірму велося відмивання великих сум грошей, що досягали мільйони євро.

Також співробітників підозрюють у використанні нелегальної робочої сили при будівництві об'єктів нерухомості. В ході обшуків на одному з об'єктів було виявлено півмільйона євро готівкою, які зберігалися в поліетиленовому пакеті.

За даними фінських ЗМІ, за фірмою Airiston Helmi стоїть російський бізнесмен. Підозрюють, його фірма скуповувала стратегічно важливі землі, щоб підготувати ділянку у Фінляндії для ремонту російських підводних човнів.

Президент Фінляндії Саулі Нііністьо вважає за необхідне оновити закони, щоб влада за необхідності могла втручатися в купівлю-продаж нерухомості, якщо є необхідність забезпечити державну безпеку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: