Сійярто: Європа слабшає, відходячи від християнського коріння

Середа, 5 вересня 2018, 10:48

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто переконаний, що нинішня криза у ЄС значною мірою викликана відмовою Західної Європи від культурного спадку християнства.

Як передає кореспондент "Європейської правди", таку думку він висловив під час 28-го економічного форуму у місті Криниця-Здруй (Польща).

"У ЄС дискутують про загальні цінності, забуваючи, що вони вже давно існують – це цінності християнства. Християнство є спільною релігією всієї Європи, це те, що зближує нас. Нам, у Східній Європі, складно зрозуміти, як на Заході відмовляються від цього спадку, зокрема, виносять християнські символи із громадського простору",- заявив він.

На думку Сійярто, відмова Європи від християнського спадку й обумовлює курс на мультикультуралізм.

"Я говорю речі, які не є у ліберальному мейнстримі, але після березня (коли пройдуть вибори до Європарламенту – Ред.) мейнстрим може змінитися. Ми вважаємо, що монокультуралізм є кращим за мультикультуралізм, але ми поважаємо думки інших країн. Ми лише чекаємо, що інші країни будуть поважати нашу позицію – таких країн, як Угорщина та Польща", - зазначив голова угорської дипломатії.

Думку угорського міністра підтримав польский віце-прем'єр Пьотр Глінський. За його словами, Європа сформувалася у нинішньому вигляді завдяки християнству, а не політкоректності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.