Польські слідчі завершили огляд уламків Ту-154М у Смоленську

Субота, 8 вересня 2018, 13:47

Польські слідчі у п’ятницю завершили огляд уламків Ту-154М у Смоленську, на якому у квітні 2010 року розбився президент Польщі Лех Качинський.

Про це повідомляє RMF24.

П'ятниця була останнім, п'ятим днем ​​роботи польських слідчих. Вони перевіряли серед іншого структурні елементи літака, який зазнав катастрофи 10 квітня 2010 року біля Смоленська.

За інформацією Слідчого комітету Російської Федерації, роботи велися у співпраці з російськими слідчими. Були зроблені сферичні фотографії деталей, цікавих для польської сторони, а спеціалізоване обладнання, яке дозволило зробити ці фотографії, було надано російською стороною.

Автобус з польськими слідчими залишив аеропорт Смоленська 0 15.40 за місцевим часом.

Розпочатий у понеділок огляд частин літака проходив в рамках чергового запиту польської сторони про правову допомогу.

Літак польського президента Качинського розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року. Всі 96 осіб, що перебували на борту, загинули. Качинський летів на траурні заходи в Катинь, де поховані польські військовослужбовці, розстріляні НКВС СРСР в 1940 році.

Наприкінці липня Слідчий комітет Росії погодився на приїзд до Смоленської області польських прокурорів і експертів для обстеження останків польського літака Ту-154М.

Нагадаємо, у середині квітня підкомітет Міноборони Польщі опублікував технічний звіт щодо Смоленської катастрофи, в якому йдеться про те, що літак Ту-154М був зруйнований під час вибуху, а вибухи відбулися над землею.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...