Сальвіні хоче, щоб "маленькі етнічні магазини" зачинялися швидше за інші

П'ятниця, 12 жовтня 2018, 18:09

Міністр внутрішніх справ та віце-прем’єр Італії Маттео Сальвіні хоче, аби "маленькі етнічні магазини" закривалися швидше, оскільки вони, на його думку, стали "місцем зустрічі наркоторговців" та людей, які створюють неприємності.

Про це повідомляє італійське агентство ANSA.

Лідер крайньої правої партії "Ліга" вніс відповідну пропозицію до свого імміграційного декрету, представленого у вересні. Декрет включає плани щодо скасування захисту для іммігрантів та полегшення їх депортації.

Сальвіні хоче, аби невеликі продуктові магазини, власниками яких часто є представники національних меншин, зачинялися до 21:00.

"Ця ініціатива не спрямована проти іноземних магазинів, але це спосіб обмежити зловживання деякими магазинами, які стали притулком для людей, що створюють неприємності", - пояснив свою ідею Сальвіні.

Ультраправий лідер Італії Маттео Сальвіні, який також є заступником прем'єр-міністра Італії, зайняв жорстку позицію з питання мігрантів, що прибувають до Італії з Африки і Близького Сходу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.