Протести у Вірменії: Пашинян каже про "контрреволюцію" і вимагає нових виборів

Середа, 3 жовтня 2018, 08:50

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що буде вимагати дострокових парламентських виборів, а політичні сили не стануть висувати нового прем'єра у разі його відставки.

Про це пише News.am.

За його словами, депутати від фракцій Республіканської партії Вірменії, АРФ і блоку "Царукян" заявили, що "приймають вимогу народу, поважають її і не висуватимуть кандидатуру на пост прем'єра".

Виступаючи перед присутніми у дворі парламенту, Пашинян представив деталі переговорів з депутатами.

 
Reuters

"Ми зазначили, що необхідно подолати внутрішньополітичну кризу. Як варіант, я повідомив, що в найближчі дні подам у відставку з поста прем'єра, і очікую, що РПВ і парламент не будуть дратувати людей", - зазначив він, додавши, що якщо депутати вирішать висунути кандидатуру, то це викличе негативну реакцію.

Пашинян пропонує провести дострокові вибори у грудні.

 
REUTERS

2 жовтня парламент в ході позачергового засідання прийняв законопроект, який передбачає недопущення розпуску Національних зборів у разі виникнення ситуації, коли парламенту вдруге доведеться обирати прем'єр-міністра країни, і в день голосування за якихось обставин процес голосування буде ускладнено.

Пашинян заявив, що прийняття законопроекту означає "офіційний початок контрреволюції" і закликав громадян зібратися біля будівлі парламенту. В ході мітингу на проспекті Баграмяна Пашинян підписав укази про звільнення з посад шести міністрів від партії "Процвітаюча Вірменія" і АРФ Дашнакцутюн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua