Фонд Сороса переїхав з Угорщини до Німеччини

Четвер, 4 жовтня 2018, 12:00

Фонд американського мільярдера угорського походження Джорджа Сороса у зв'язку з утисками в Угорщині переїхав у Берлін.

Про це пише Deutsche Welle.

80 співробітників фонду разом з сім'ями переїхали в столицю Німеччини з Будапешта, повідомив директор нового берлінського відділення фонду Сороса Горан Булдіоскі в інтерв'ю агентству dpa у четвер, 4 жовтня.

"Ми раді тому, що наш берлінський офіс стане однією з основних баз наших фондів, поряд з представництвами в Лондоні, Нью-Йорку і Вашингтоні", - сказав він.

Фонд Сороса в Будапешті був оголошений "іноземним агентом". У зв'язку з цим будапештський офіс фонду переїхав у Берлін. Уряд Угорщини звинувачує Сороса у сприянні нелегальній міграції до країни.

Джордж Сорос - виходець з Угорщини, який пережив Голокост. Через свої Open Society Foundations підтримує проекти у сфері громадянських прав у всьому світі. Правонаціоналістичний уряд Угорщини на чолі з прем'єр-міністром Віктором Орбаном вже давно чинить тиск на його діяльність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.