Прем’єр Чехії заперечив насильне вивезення сина в Крим: мій син психічнохворий

Вівторок, 13 листопада 2018, 14:18

Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш заперечує звинувачення свого сина, що він насильно вивіз його в окупований Крим, аби сховати на тлі корупційного скандалу.

Про це пише видання Novinky.

Син чеського прем’єра Андрей Бабіш-молодший у інтерв’ю журналістам заявив, що минулого року батько розпорядився насильно вивезти його в Крим у зв’язку із корупційною справою довкола "Гнізда лелеки".

За словами прем’єра Бабіша, інформація про викрадення його сина не відповідає дійсності.

"Мій син психічнохворий, він приймає ліки, йому потрібен нагляд і він живе зі своєю матір’ю у Швейцарії", - написав Бабіш у sms-коментарі виданню. Він додав, що його донька Адріана страждає біполярним розладом.

Бабіш заперечив, що його сина хтось викрадав, відзначивши, що він виїхав з Чехії добровільно.

"Мого сина ніхто не викрадав, він добровільно покинув Чехію. Я відкидаю цю маніпуляцію та невиправданий тиск з боку журналістів на правоохоронні органи. Мені шкода, що іде організоване полювання на мою сім'ю, яке почалося з часу мого приходу в політику", - зазначив Бабіш.

Бабіш-молодший називав своє перебування в Україні "викраденням" в електронному листі, надісланому минулого року чеській поліції. Поліція підтвердила у вівторок, що вона розслідує інформацію ЗМІ та оцінює її правдивість.

Бабіш-молодший разом із батьком та кількома іншими членами родини фігурують у так званій справі "Гнізда лелеки" щодо махінацій із коштами ЄС.

У 2008 році родина Бабіша викупила старовинний маєток, який вирішила переобладнати у люксовий конференц-центр "Гніздо лелеки". Суму реконструкції оцінили у 350 млн крон, з яких 50 млн склав грант Євросоюзу на підтримку малого бізнесу.

Прем’єр-міністр Чехії відмежувався від скандалу і заявив, що "Гніздо лелеки" належить його дітям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.