Німеччина зупиняє експорт зброї до Саудівської Аравії

Понеділок, 19 листопада 2018, 14:56

Уряд Німеччини повністю зупиняє експорт зброї до Саудівської Аравії у зв’язку з убивством саудівського журналіста Джамаля Хашоггі у консульстві королівства в Стамбулі.

Про це у понеділок повідомили в міністерстві економіки Німеччини, пише Spiegel Online.

У міністерстві зазначили, що постачання зброї зупиняється повністю: включно із тим озброєнням, про експорт якого було домовлено раніше.

До тепер уряд Німеччини лише утримувався від нових дозволів на експорт озброєння, а також оголосив про перевірку реалізації вже виданих дозволів.

Речник міністерства повідомив, що уряд "працює із власниками чинних індивідуальних ліцензій таким чином, що наразі експорт з Німеччини у Саудівську Аравію зупинено".

Скільки часу діятиме заборона на експорт озброєння, наразі не відомо. Німецький уряд заявив, що хотів би підштовхнути до аналогічного кроку інші країни ЄС, але наразі безуспішно.

Раніше стало відомо, що Німеччина забороняє в'їзд 18 громадянам Саудівської Аравії, підозрюваних у причетності до вбивства саудівського журналіста Джамаля Хашоггі 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.