Конституційний суд дозволив внести євроінтеграцію в Конституцію - Луценко

Четвер, 22 листопада 2018, 12:54

Конституційний суд України надав позитивний висновок до президентського законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо інтеграції України в Євросоюз і НАТО.

Про це заявила представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко у четвер в кулуарах парламенту, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна".

"Точна інформація: 14-ма голосами - більшістю голосів суддів Конституційного суду - було прийнято позитивне рішення щодо того, що норми змін до Конституції, запропоновані президентом Порошенко, відповідають чинній Конституції. Тому вони можуть бути підтримані парламентом", - сказала вона.

20 вересня Верховна рада включила до порядку денного сесії і направила до Конституційного суду президентський законопроект (№9037) про внесення змін до Основного закону щодо закріплення стратегічного курсу України на членство в Європейському Союзі і НАТО.

Остаточно зміни до Конституції про закріплення курсу України до Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу можуть бути ухвалені наприкінці зими або весною, заявляв раніше спікер парламенту Андрій Парубій.

Читайте також: "ЄС і НАТО на вибори: чому конституційна ініціатива Порошенка може обернутися пшиком";

"Шкоди не буде, користь можлива: що насправді змінять "євроатлантичні норми" у Конституції".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: