Британський депутат: проти ізольованої Росії потрібні санкції найвищого рівня

Середа, 28 листопада 2018, 13:52

Член Консервативної партії Великої Британії Данкан Сміт закликав британський уряд підняти на міжнародному рівні питання про запровадження найжорсткіших санкцій проти Росії.

Із такою заявою політик виступив напередодні під час екстрених дебатів щодо загострення ситуації в Азовському морі через агресію РФ.

Депутат зазначив, що світ зіштовхнувся з агресією Росією, яка вже є ізольованою державою через свою поведінку.

"Вона незаконно займає більшу частину України, і той факт, що вона незаконно займає Крим, означає, що, згідно з міжнародним правом, вона не має жодних прав стосовно цього каналу (Керченської протоки. – Ред.), зокрема прав втручатися у судноплавство, що вона вже зробила", - заявив депутат.

Сміт закликав відповідальних урядовців і британський уряд підняти це питання на міжнародному рівні, зокрема на рівні ООН, так гучно, наскільки це можливо.

"Чи можуть вони заявити, що ми повинні ввести санкції найвищого рівня, оскільки ця країна, що втрутилась у Сирію, втрутилась практично у кожен конфлікт на Близькому Сході і тепер в Україну, повинна бути притягнута до відповідальності?" - зазначив Сміт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"