Фейкові вибори на Донбасі мають призвести до нових санкцій проти РФ – Порошенко

Середа, 7 листопада 2018, 11:54

Президент Петро Порошенко сподівається на нові західні санкції проти РФ через проведення фейкових виборів на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

Про це він сказав під час виступу  на міжнародній конференції "Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед", яка проходить в Києві.

"Очікую, що фейкові вибори, які Росія вирішила провести 11 листопада на окупованих територіях, запустять нові санкції і покажуть, що терпіння Заходу не безкінечне. Тепер час говорити не про послаблення, а про посилення санкцій", - сказав Порошенко.

Президент підкреслив, що будь-які натяки на послаблення тиску провокують РФ на нові агресивні дії і на нові репресії проти українців на Донбасі і в Криму.

"Будь-які натяки на послаблення тиску провокує Росію на ігнорування мирного процесу на Донбасі, включаючи відстрочення розгортання повноцінної миротворчій місії ООН", - додав Порошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.