Манфреда Вебера обрали єдиним кандидатом на посаду голови Єврокомісії від ЄНП

Четвер, 8 листопада 2018, 14:38

Європейська народна партія визначила німецького політика Манфреда Вебера своїм єдиним кандидатом на посаду голови Єврокомісії.

Про це повідомляє Süddeutsche Zeitung.

Віце-президент німецького Християнсько-демократичного союзу Манфред Вебер здобув підтримку 492 з 619 делегатів Конгресу ЄНП,я кий проходить у Гельсінкі.

Його суперник, екс-прем’єр Фінляндії Александр Стубб набрав 127 голосів.

"Я мрію про Європу, яка ні від кого не залежить, де ми тяжко працюємо, де створюємо кращі умови для життя для всіх європейців" - заявив Вебер.

Він назвав своїми пріоритетами захист європейських кордонів та європейських цінностей. Також політик поділився своєю мрією, яка полягає у тому, щоб європейці першими винайшли ліки від раку.

Якщо Вебер виграє вибори до Європарламенту у травні, він може замінити на посту Жана-Клода Юнкера і стати першим німцем, який очолить Європейську комісію за понад 50 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.