У Греції засудили єпископа, який закликав "наплювати на геїв"

Вівторок, 29 січня 2019, 09:32

Грецький суд визнав винним у порушенні антирасистських законів та зловживанні повноваженнями провідного церковного посадовця Елладської православної церкви за його публікації проти геїв.

Як повідомляє Associated Press, єпископ Калавритський і Егіалійський Амвросій отримав семімесячний термін ув’язнення з відтермінуванням на три роки.

У своєму пості в 2015 році Амвросій закликав "наплювати" на гомосексуалістів, заявивши, що "вони не є людськими істотами, вони є непотребом природи".

Суд у місті Егіо одноголосно визнав винним єпископа, який є одним із найбільш консервативних у цій могутній грецькій церкві. Раніше суд нижчої інстанції виправдав його, але справа була оскаржена.

Адвокат групи громадян, які подали в суд на єпископа, привітав рішення суду в понеділок, заявивши, що воно обмежує "підбурливі і расистські висловлювання".

Зауважимо, в жовтні Амвросій критикував Патріарха Варфоломія за його намір "розколоти світове православ’я", надавши автокефалію Православній церкві України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".