Манафорту додали майже 3,5 років ув'язнення за роботу з українськими клієнтами

Середа, 13 березня 2019, 18:25

Після того, як екс-глава штабу Трампа Пол Манафорт був засуджений минулого тижня в Вірджинії до 47 місяців тюремного ув'язнення за шахрайство з банками і податками, у середу його заудили у Вашингтоні до 73 місяців за злочини, пов'язані з його роботою в якості політичного консультанта в Україні.

Про це повідомляє видання Axios.

Водночас, 30 місяців з цього терміну співпадатимуть з попереднім терміном ув’язнення. Таким чином Манафорт, колишній радник "Партії регіонів", сукупно проведе за гратами 7,5 років свого життя.

 "Важко переоцінити усю кількість брехні, шахрайства та надзвичайну суму грошей, залучених в цю справу", - заявила судя Емі Берман Джексон.

Як пише "Голос Америки", раніше Манафорт визнав, що порушив американське законодавство щодо лобізму в інтересах закордонного уряду та відмивання грошей, працюючи з клієнтами з України.

У ході виголошення вироку в середу суддя наголосила, що питання змови з Росією не розглядалося у даній справі, а отже не було вирішене під час її розгляду.

Минулого тижня в окремому судовому провадженні суд у штаті Вірджинія засудив Манафорта до майже 4-х років ув'язнення за банківське та податкове шахрайство та інші злочини.

Читайте також: "Перший вирок у США для радника Януковича: що чекає на Пола Манафорта"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.