В Італії схопили боса "Каморри", одного з найрозшукуваніших мафіозі

Неділя, 3 березня 2019, 17:48

Поліція заарештувала боса італійського мафіозного угруповання "Каморри" Марко Ді Лауро - одного з найбільш розшукуваних злочинців в Італії.

Після більш ніж 14 років полювання за мафіозі італійська влада заарештували Ді Лауро в суботу, пише DW.

Ді Лауро схопили в квартирі на півдні Неаполя – в операції брали участь 150 офіцерів поліції. Коли Ді Лауро знайшли, він сидів зі своїми двома котами і їв пасту. Опору не чинив. За повідомленнями ЗМІ, він тільки висловив занепокоєння долею своїх котів.

Італійські ЗМІ повідомили, що арешт був пов'язаний з убивством, яке сталося раніше в суботу, та яке скоїла пов’язана з Ді Лауро людина.

Прем'єр-міністр Джузеппе Конте у Twitter подякував поліції за затримання "супервтікача". Міністр внутрішніх справ Маттео Сальвіні також привітав правоохоронців з "дуже важливою місією".

За даними МВС, Ді Лауро був одним з чотирьох найбільш розшукуваних злочинців в Італії. Він вважається другою найбільш небезпечною людиною в Італії після боса сицилійської мафії Маттео Мессіни Денаро.

У 2004 році він уникнув затримання під час масового поліцейського рейду. Ді Лауро вважають відповідальним як мінімум за чотири вбивства.

Щонайменше 130 осіб було вбито в результаті жорстокої боротьби за владу, коли клан Амато-Пагано відокремився від клану Ді Лауро в 2004 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua