Прем'єр Польщі звинуватив ультраправу партію у зв'язках з Росією

П'ятниця, 24 січня 2020, 10:11

На тлі "війни за історію" між Польщею та Росією польський прем'єр-міністр Матеуш Моравецький атакував не лише Росію, але й опозиційні партії, такі як ультраправа "Конфедерація", за їхню нібито прихильність до Росії.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на TVPinfo.

Моравецький заявив, що недавня поведінка "Конфедерації" доводить, що вона має зв'язки з Росією. Він також заявив, що члени партії не є патріотами, оскільки вони не захищають репутацію Польщі.

"Зверніть увагу, як за останні кілька тижнів вони замовкли і навіть дуже дивно коментують те, що відбувається. Це значною мірою підтверджує їхні стосунки з Росією", - сказав Моравецький.

Читайте також
Рада Європи вказала на зростання нетерпимості у Польщі, зокрема, щодо українців

Прем'єр-міністр також словесно напав на "Лівицю", сказавши, що "її коріння - в комуністичному режимі, який відповідальний за багато злочинів". Ця риторика поєднується з останньою діяльністю президента Анджея Дуди, який також рухався праворуч, побоюючись конкуренції з "Конфедерацією" на президентських виборах у травні.

Минулими вихідними, незважаючи на внутрішні суперечки, "Конфедерація" обрала свого кандидата на вибори Кшиштофа Босака, а деякі експерти кажуть, що він може піднятися до двозначних цифр в опитуваннях.

Януш Корвін-Мікке, суперечливий лідер "Конфедерації", раніше заявляв, що якщо Польща не зможе забезпечити такий самий рівень союзу з США, як Ізраїль, вона повинна стати на бік Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.