Трамп підписав нову торгову угоду між США, Мексикою і Канадою

Середа, 29 січня 2020, 19:47

Президент США Дональд Трамп у середу підписав нову торгову угоду США, Мексики і Канади на заміну NAFTA.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Трамп зробив переговори про угоду про вільну торгівлю у Північній Америці (USMCA) своїм пріоритетом під час кампанії 2016 року, хоча торгові експерти зазначають, що вплив нової угоди між США, Мексикою і Канадою буде помірним.

Читайте також
США, Канада й Мексика знову уклали угоду на заміну NAFTA

На церемонії підписання, де було понад 70 республіканських членів Конгресу, але не було демократів, Трамп заявив, що нова угода "захищає і служить великим людям нашої країни".

Канада і Мексика вже є двома провідними експортними ринками для американських товарів. Але нова угода, разом з підписанням "першої фази" угоди з Китаєм, послаблює торгову напруженість, яка сприяла уповільненню економічного зростання в усьому світі.

Понад рік тому США, Мексика й Канада уклали угоду USMCA на заміну NAFTA, але демократи, що контролюють Палату представників США, наполягали на значних змінах у сфері праці та охорони довкілля перед тим, як виносити її на голосування.

Сенат США у четвер, 16 січня, схвалив оновлення Північноамериканської угоди про вільну торгівлю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?