Канада втричі скоротить військову тренувальну місію в Україні через коронавірус

П'ятниця, 27 березня 2020, 09:36

Через пандемію коронавірусу Канада утричі зменшить свою тренувальну військову місію, дислоковану в Україні у рамках операції UNIFIER.

Про це повідомив уряд Канади на своєму сайті, пише "Європейська правда".

"На тлі ситуації з пандемією COVID-19 як у країні, так і за кордоном, а також згортання несуттєвої діяльності у рамках операцій Збройних сил Канади, буде зменшено кількість особового складу, який відбуде на початку квітня для участі в операції UNIFIER", - йдеться у заяві уряду.

Читайте також
Канада готова надіслати Україні обладнання і ліки для пацієнтів з COVID-19

Під час планової ротації було заплановано розгортання 200 військовослужбовців, тепер їх кількість складе усього близько 60.

Відзначається, що потреба в розгортанні додаткового персоналу буде переглянута залежно від розвитку ситуації.

Канада відправляє групу з близько 200 військових в Україну кожні пів року. Їхній мандат розрахований до кінця березня 2022 року.

Канадські військові навчають українських колег за 5 напрямками підготовки: тактика малих груп та снайперська підготовка, розмінування, військова поліція, польова медицина та логістика.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.