У Норвегії знову можна обійматись з близькими друзями

П'ятниця, 3 липня 2020, 17:06

Державне агентство охорони здоров’я Норвегії заявило, що рівень зараження коронавірусом у країні настільки низький, що люди тепер можуть обіймати невелике коло близьких друзів.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

"Коли рівень зараження такий низький, як зараз, я думаю, що це нормально - обійняти близьких друзів", - заявив Стювіц Берг з Норвезького інституту громадського здоров'я (NIPH).

Читайте також
Норвегія більше не вимагатиме від авіакомпаній на третину порожніх рейсів

19 березня інститут порадив людям шукати альтернативу обіймам та рукостисканням, а також рекомендував уникати обіймів і поцілунків з людьми, з якими вони не живуть. 

Але наприкінці минулого місяця інститут змінив свої поради, включивши близьких друзів у коло тих, кого можна обіймати. 

"Хто вважається "найближчою людиною", можна вирішувати самому, але це не повинні бути надто багато людей, і коли цих людей повинно залишатися незмінним з часом", - йдеться у порадах. 

Як повідомлялося, Норвегія, яка не є членом ЄС, з 15 липня скасує обмеження на поїздки до та з європейських країн, які відповідають низці критеріїв щодо ситуації за поширенням коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.

В обхід санкцій: як компанії з ЄС працюють у Криму та чи можливо це зупинити

Найгучніші випадки порушення "кримських" санкцій компаніями з ЄС пов’язані саме з інфраструктурними проєктами. Як їм це вдалося?