Данія рекомендує маски у громадському транспорті і людних місцях

П'ятниця, 31 липня 2020, 19:10

Данія вперше запроваджує рекомендацію одягати маски у громадському транспорті і там, де важко дотримуватися безпечної дистанції.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AFP та The Local, таку рекомендацію сьогодні оприлюднили органи охорони здоров’я.

"Краще викорисовувати захисну маску, коли ви користуєтеся громадським транспортом і коли бачите, що дотримуватися дистанції важко", - зазначають у повідомленні.

Читайте також
На пляж за QR-кодом: як у серці Європи готуються до другої хвилі коронавірусу

Раніше маски рекомендували лише в окремих випадках, наприклад, людям, які йдуть здавати тест, або повертаються транспортом із зони ризику.

Рівень поширення інфекції у Данії залишається незначним – 9 випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів, але дещо вищим, ніж за попередній аналогічний період. 

Вчораншій показник, 91 нових хворих, став найбільшим з 18 травня. Втім, сьогодні він знизився до 69.

Загалом з початку епідемії в країні зареєстрували 14028 підтверджених випадків коронавірусу та 615 смертей. Населення Данії - близько 5,8 млн осіб.

Читайте також: На пляж за QR-кодом: як у серці Європи готуються до другої хвилі коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?