Найвідоміші різдвяні ярмарки Італії цьогоріч скасовані

Середа, 21 жовтня 2020, 16:31

В Італії місцева влада в альпійському регіоні Трентіно-Альто-Адідже на кордоні з Австрією заявила на цьому тижні, що популярні різдвяні ярмарки не будуть проходити в звичайному режимі через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Останній указ уряду Італії про надзвичайний стан забороняє проведення місцевих ярмарків і фестивалів.

Читайте також
Понад 80% італійців готові до жорсткого карантину і підтримують масковий режим

"Наше рішення щодо різдвяних ярмарків не було легким", - прокоментував Франко Янезеллі, мер Тренто, головного міста провінції Трентіно. "Але це було необхідно, тому що небезпечне місто не може привабити туристів", - додав він.

Скасування ярмарків є важким ударом для туристичної індустрії регіону, адже вони приносять десятки мільйонів євро для місцевої економіки.

"На цей момент пріоритетом є підтримка роботи шкіл і підприємств, і тому ми повинні відмовитися від усього, що не є необхідним", - сказав президент автономної області Трентіно-Альто-Адідже Франко Янезеллі.

Він також оголосив, що середнім школам доведеться проводити 30% відсотків занять онлайн, а бари повинні закриватися о 23:00.

Раніше влада кількох міст Польщі, в тому числі Варшави, оголосила про скасування масових свят на Новий рік через пандемію коронавірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.