Канцлер Австрії запропонував "зелені паспорти" для вакцинованих

Четвер, 25 лютого 2021, 18:23

Канцлер Австрії Себастьян Курц виступив з ідеєю видавати "зелені паспорти" для людей, вакцинованих від коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Der Standard.

"Нам потрібен "зелений паспорт" для всіх, хто був вакцинована або має імунітет, тому що вони тільки що перенесли коронавірус або отримали новий (негативний) тест", - сказав Курц напередодні дводенного саміту ЄС, де буде обговорюватися це питання.

Авіакомпанії запропонували ЄС запровадити паспорти вакцинації

Курц також сказав, що ідея з паспортами буде застосовуватися не тільки до подорожей, але і до відвідування барів, ресторанів і заходів.

"Нам потрібна свобода пересувань в межах Європейського Союзу, незалежно від того, за діловими або особистих причин. І ми хочемо мати можливість повернутися до культурних заходів, гастрономії, готельному бізнесу і отримати від цього задоволення ", - додав він.

Курц вважає, що ця ініціатива повинна бути представлена ​​до травня або червня.

Єврокомісія критично ставиться до паспортів вакцинації від окремих країн ЄС - ЗМІ

Станом на 25 лютого, трохи більше 4% австрійського населення були щеплені від коронавірусу - 200 000 осіб отримали обидві дози.

Напередодні міністр охорони здоров'я Австрії Рудольф Аншобер заявляв, рішення про привілеї для вакцинованих осіб буде ухвалюватися у квітні.

Дебати навколо привілеїв розпалюються в сусідній Швейцарії, де в пресу потрапив урядовий документ, який вказує на підтримку схеми, яка дозволить вакцинованим людям знову їсти в ресторанах, відвідувати концерти та спортивні заходи.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель висловилась проти того, щоб вакциновані від коронавірусу мали якісь переваги над невакцинованими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.