Зеленський перепризначив Головатого членом Венеційської комісії від України 

П'ятниця, 16 квітня 2021, 11:12

Президент України Володимир Зеленський перепризначив Сергія Головатого членом Європейської комісії "За демократію через право" (Венеціанська комісія).

Про це йдеться у відповідному указі Зеленського від 15 квітня, опублікованому на сайті глави держави, повідомляє "Європейська правда".

"Призначити Головатого Сергія Петровича - заступника голови Конституційного Суду України - членом Європейської комісії "За демократію через право" (Венеційська комісія), за згодою", - сказано в указі.

Порошенко призначив Головатого членом Венеціанської комісії від України

Сергія Головатого, засновника Української правничої фундації, члена-кореспондента Національної академії правових наук України, на цю позицію призначив Петро Порошенко в березні 2017 року.

В грудні 2019 року Головатого обрали головою підкомітету Венеційської комісії з верховенства права. Таким чином Головатий увійшов до складу керівного органу Венеційської комісії – Великого бюро.

Сергій Головатий вперше став членом Венеційської комісії 1995 року. Він очолював моніторинговий комітет ПАРЄ з 2008 до 2010 років.

Сергій Головатий був депутатом шести скликань Верховної Ради та двічі (1995 - 1997, 2005 - 2006) обіймав посаду міністра юстиції України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?