У Грузії назвали "неетичними" натяки США на стан здоров'я Саакашвілі

Вівторок, 25 липня 2023, 15:35

Голова керівної партії Грузії "Грузинська мрія" Іраклій Кобахідзе відреагував на заяву Держдепу США про занепокоєння станом здоров'я експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на портал "Грузия Online".

Кобахідзе наголосив, що "коли робляться додаткові натяки на цьому тлі – це просто неправильно, це неетично".

"Людина є ув'язненою, і мала б перебувати у в'язниці, але навіть не перебуває в ній", – сказав лідер "Грузинської мрії".

"І коли ще лунають натяки з приводу здоров'я, в той час, коли ця людина шкодить своєму здоров'ю – спочатку оголошеним, а потім неоголошеним голодуванням, – і на цьому тлі вони ще роблять натяки нам. Це просто неправильно", – переконаний Кобахідзе.

На думку глави керівної партії Грузії, "мають бути зроблені такі заяви, які не заохочуватимуть самопошкодження з боку Саакашвілі".

Раніше повідомлялося, що Держдеп США уважно стежить за перебігом справи колишнього грузинського президента Міхеїла Саакашвілі у Грузії. Речник Держдепу заявив, що грузинська влада несе відповідальність за надання медичної допомоги Саакашвілі.

Нагадаємо, на початку липня Саакашвілі вперше з лютого брав участь у судовому засіданні, через відеовключення з клініки "Вівамед". Він виглядав вкрай виснаженим, що викликало широкий резонанс.

Після цього стало відомо, що до Саакашвілі після шестимісячної затримки пустили польських лікарів. Однак у пенітенціарній службі заявили, що польський лікар намагався потай винести зразки матеріалів, взятих у політика.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: