Прем'єр Фінляндії: ЄС не відповідатиме на санкції Росії

Четвер, 14 серпня 2014, 14:07

ЄС не вводитиме нові економічні санкції проти Росії у відповідь на російські.

Про це заявив пре’єр-міністр Фінлядії Алексаyдр Стубб під час засідання парламентського комітету у закордонних справах, повідомляє сайт Yle.

"Якщо ж такі санкції будуть впроваджені, то виключно з міркувань політики безпеки", - сказав він.

За його словами, під час засідання також було обговорено наслідки російського ембарго для фінських виробників та можливі заходи щодо їх підтримки.

Щодо ситуації в Україні, то, як заявив Стубб, Фінляндія в рамках ЄС і на двосторонній основі продовжує працювати, щоб знайти мирне вирішення конфлікту. 

Нагадаємо,  в середу, 6 серпня президент Росії Володимир Путін підписав указ "Про застосування окремих спеціальних економічних заходів з метою забезпечення безпеки Російської Федерації". Цей указ став відповіддю РФ на секторальні санкції з боку Євросоюзу, США та інших країн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".