Алкоголь і тютюн також можуть потрапити під російські санкції

Середа, 20 серпня 2014, 10:40

Держдума РФ може ввести в дію розширений список санкційних обмежень. До нього можуть потрапити виноробна та тютюнова продукція з країн Євросоюзу і США, а також автомобілі за ціною до 800 тис. рублів.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

У Держдумі РФ не виключають введення в дію додаткового пакету санкцій, куди може увійти виноробна та тютюнова продукція з країн ЄС і США.

Про це 19 серпня розповів журналістам перший заступник голови комітету Держдуми з промисловості та перший віце-президент Союзу машинобудівників Росії Володимир Гутєнєв. За його словами, додаткові заборони на поставку товарів можуть бути впроваджені у відповідь на посилення санкцій західних країн.

"Окремим питанням варто розглянути нову схему регулювання у сфері тютюнової та алкогольної продукції. Якщо санкції не будуть зняті, Росія може досить серйозно відреагувати і в цій сфері. Не настільки дурна пропозиція - обмежити поставки до Росії вин із Німеччини, Франції та Італії. Тоді можна буде говорити про просування кримської виноробної продукції, що має, до речі, численні медалі", - заявив журналістам Гутєнєв.

ЄвроПравда повідомляла, що російська влада обговорює нові санкції щодо імпорту промислових товарів, насамперед автомобілів та ліків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.