Російські туристи стали жертвами санкцій ЄС

Середа, 6 серпня 2014, 13:01

Більше 27 000 російських туристів за кордоном опинилися в скрутному становищі після банкрутства російського туроператора "Лабіринт". Причиною стала "негативна політична та економічна ситуація", повідомляє Sky News. 

Про це пише британська газета Time.

"Лабіринт" - четверта російська турфірма, яка збанкрутувала протягом трьох тижнів. "Ми турбуємося, що це лише початок і що буде ефект доміно", - говорить представниця Федерального агентства з туризму у коментарі радіостанції "Ехо Москви".

Туристи,  що опинилися у безвихідному становищі в таких країнах, як Єгипет і Болгарія, є видимою ознакою того, що санкції ЄС проти Росії мають певний ефект. Посилені санкції були накладені минулого тижня. Це сталося після аварії малайзійського авіалайнера біля Донецька, імовірно, через  ракету, випущену проросійськими сепаратистами.

Нагадаємо, вчора до санкцій проти Росії долучилася Швейцарія, яка через ситуацію в Україні розширила санкційний список до 59 осіб, а також внесла до нього самопроголошені ЛНР та ДНР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?