Президент ПАРЄ: угода в Мінську може стати кроком до врегулювання кризи

Четвер, 12 лютого 2015, 17:14

Президент ПАРЄ Анн Брассер привітала укладені в Мінську домовленості про припинення вогню і вважає їх ознакою можливості врегулювання кризи на сході України.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ПАРЄ.

"Я щиро, але обережно  вітаю сьогоднішню заяву про припинення вогню на сході України. Це обнадійлива ознака можливого розв’язання кризи в України, незважаючи на те, що перешкоди лишаються", - сказала вона.

"Я закликаю всі сторони тепер діяти відповідально, щоб зберегти і реалізувати цю угоду", - додала Брассер.

За її словами, дуже важливо щоб перемир’я дозволило Україні рухатися вперед з необхідними реформами, в тому числі внести зміни до Конституції і провести децентралізацію.

Крім того, президент ПАРЄ привітала заяву президента Порошенка щодо досягнення домовленості про звільнення Надії Савченко.

Також вона зазначила, що наступного тижня відразу як положення про припинення вогню вступить в силу Україну відвідає делегація ПАРЄ.

Як повідомлялося, 12 лютого в Мінську було погоджено документа під назвою "Комплекс заходів щодо виконання Мінських угод".

Детальний його опис читайте в аналітичному матеріалі "Підсумки мінської ночі – небезпеки угоди для України".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.