НАТО тестує системи енергоефективності на навчаннях в Угорщині

Понеділок, 8 червня 2015, 15:02

В Угорщині розпочалися навчання НАТО під час яких тестуватимуть низку енергоефективних рішень у спробі скоротити витрати при одночасному підвищенні взаємосумісності та військової ефективності.

Про це повідомляє сайт альянсу.

У навчаннях беруть участь 1700 військовослужбовців та більш ніж 50 одиниць техніки. Експерти НАТО аналізують роботу обладнання з використанням різних енергоефективних технологій.

Серед іншого тестуються спеціальні мікросітки для раціонального управління енергією табору; відновлювані джерела енергії, такі як вітер і сонячна енергія; ізоляція від тепла і холоду; низькоенергетичні технології для очищення води; світлодіодні фари; невеликі портативні паливні елементи для солдатів НАТО.

Фото - nato.int 

Програма Smart Energy НАТО почалася в 2011 році і спрямована на поліпшення енергоефективності збройних сил союзників через широкий спектр засобів, таких як збільшення використання відновлюваних джерел енергії та більш раціональне використання енергії.

Довгострокова мета - впровадження технологій, які можуть знизити споживання палива військами, дислокованими на довгий час для виконання операцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?