У комітетів, які займаються "безвізовими" законами, немає кворуму

Фото
Понеділок, 9 листопада 2015, 15:27

На засіданні парламентського комітету з запобігання корупції, на якому має відбутися повторне друге читання закону про створення Агентства з повернення активів, немає кворуму.

Засідання комітету почалося о 14:00, але прийшли лише 11 депутатів із 22-х, повідомив "Українській правді" один із депутатів.

Якщо кворуму не буде, то у вівторок, 10 листопада, не буде повторного другого читання закону про Агентство, що є одним із ключових для досягнення безвізового режиму між Україною та Євросоюзом.

На комітеті з запобігання корупції немає кворуму

Станом на 15:00 у комітеті йде дискусія, але на рішення голосів немає.

На комітеті відсутні депутати: Береза, Парасюк, Матейченко (НФ), Осуховський (Свобода), Кривохатько (БПП), Гарбуз (БПП), Мирний (начальник охорони Фірташа, ОБ), Артюшенко (БПП), Дунаєв (ОБ), Іллюк, Ланьо.

Очікують, що на комітет заради кворуму може прийти Іллюк, який зараз лежить у лікарні.

Аналогічна ситуація – на засіданні комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який також має розглядати "візові" законопроекти. Прийшли 7 членів комітету з 20-ти.

Користуючись нагодою зазирнув до комітету з питань запобігання та протидії коррупції. Наразі кворум відсутній. Засідання...

Posted by Roman Neyter on Monday, November 9, 2015

Нагадаємо, Верховна рада у четвер змогла проголосувати лише за 2 з 13 необхідних для запровадження безвізового режиму законопроекти.

Українська правда

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?